| yoboss2011 a întrebat:

Dati-mi un metin2 care sa te dea la inceput peste level 30! plzzzzzz rapid dau fundawinking

5 răspunsuri:
| daniel_2936 a răspuns:

Nu exista tongue

| morena_7638 a răspuns:

Poi exista mt2 united care te da cu lv30 si militarwinkingdoar pe asta il stiuhappyfundita?big grin

| Raptor a răspuns:

Metin2 united care te da direct 30, dar cresti ceas acolo... si este
light mt2 care te da 90 :X:X dar nu prea ai ce face acolo... iti da orice la magazine cu maxim 10k laughing)

| ISaidHelloToMe a răspuns:

In light nu poti intra decat in weekend, dar merita jucat...

| 122331 a răspuns:

Metin2 ro speed