| andrei1996 a întrebat:

Dau admin gratis pe un server de cs cs.szr.ro Cautam admini care sa tina redirecte Dorim playeri respectosi si seriosi! Nu dorim orice player care sa injure pe ceilalti aiurea sau sa le baneze ip! Infine Cine doreste admin haidati pe cs.szr.ro serverul este beton! Vrem ca sa il umplem ajutatine si veti fii rasplatiti cumsecuvine! Connect cs.szr.ro

Răspuns Câştigător
| Andrei_Alin_1998 a răspuns:

Caut admini buni pentru server 32/32 cel mai mare din Romania. sunati-ma la 0761808698! va ajut cu ce doriti in legatura cu cs! doar suna!

5 răspunsuri:
| fflorinelvlad a răspuns:

Eu vreau admin dar din pacate nu pot tine redirecte....am multa experienta in domeniu.

| Osoianu_Marian_1996 a răspuns:

Daca vrei admin cu experienta da add la mariankokolino pot tine si redirecte si am experienta in admin de 3 anibig grin

| Dragan_Valy_1997 a răspuns:

Buna as dori sa incerc acest sv deocamdata eu pot fi activ cel mult 15H dar masi multumi cu rangul de superviosor o sa ma connectez

| Chenzariuc_Bogdan_1994 a răspuns:

Da ma...DA....as vrea dar serverul nu mere/merge, ce sa fac?
Prornestel te rog ca sa pot intra!

| L3o11 a răspuns:

Am intrat pe server este unul clasic cu multi jucatori si ai ceva de muncit daca esti admin asa ca vreau sa devin admin ca sa ma gasesti sunt p[e serverul tau cu numele Lucyfer666