| Mihaitza_5112 a întrebat:

Dau cont de farmerama level 14 e bunicel primul care il vrea are funda si contul il dau prin pm.

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Eu il vreau pe langa ala al tau mai am vreo 30 ca multi s-au lasat de farmerama si le-am zis ca vreau eu conturile lor daca mai ai prieteni/e care se lasa de joc/s-au lasat si nu au ce face cu contul id meu e bestmanxx@yahoo.com [funda]

2 răspunsuri:
| Mihaitza_5112 explică:

Ok vezi ca nu iti dau add dar ti-l trimit pe emailul tau si sa il activezi in cel maxim 8h.

| Helpeeer a răspuns:

Buna! Stiai ca daca dai sms la nr. de tel. 7465 cu textul:BIG 6626371 primesti 300 de mamudele.Costul mesajului este de 1, 80 euro credit (TVA inclus).Eu am incercat si e betoon! Am acum 3000 de mamudele ca mi-am mai cheltuit din ele pe super-hrana si etc.INCEARCA SI TU!