| raNKz0r a întrebat:

Dau cont de Lv.51 (pe www.metin2.co.uk-server:Corum/regat:Galben fac prezentare prin team viwer) la schimb pe un cont pe www.metin2.us (de preferat sa abie lv 40+, armat, sa fie mental si sa aiba niste iteme cat de cat bune)...detalii la Y! M: r39per
P. S: contul sa fie pe Free nu pe New (harta nu conteaza)

2 răspunsuri:
| cristi1212 a răspuns:

Salut. Am cont pe us, nu e mental, e sura lvl 45 si pe acelasi cont mai e un saman de 40 si ceva. Nu am iteme pe ele, dar am niste bilete de v2, vreo 17, nu mai stiu sigur. Daca esti interesat pot sa-l dau si pe cateva iteme doar, ca m-am apucat pe uk acumhappy Mai am si un ninja de 43, tot gol, il tineam pentru DT. Daca esti interesat eu ti le pot da sa le vezi si daca vrei o sa facem schimbul. Da-mi mesaj privat si vorbimhappy

| cristi1212 a răspuns:

Tin sa precisez ca si sura si ninja au cal armat, mort presupun, dar aulaughing