| deejayoo a întrebat:

Dau cont de war metin2mania de lv 88.acestea sunt itemele:otravita+9, king de war, semiom+8, maniei+8(acestea sunt cele mai bune). il dau pe un cont de lunaris-metin2.pentru discutii add id:pauna. iulian. funda pentru cine raspunde primul.big grin

Răspuns Câştigător
| Silviu0101 a răspuns:

Sal, am eu cont pe lunariswinking

da-mi mesaj cu detalii despre ce ai tu in metin manai, am si iti voi zice si eu despre lunarishappy

| deejayoo explică (pentru Silviu0101):

Nu pot da mesaje pe privat.iti dau idul meu si iti voi zice ce am.ok?
pauna. iulian.

1 răspuns: