| CazanBogdan a întrebat:

Dau cont lvl 34 grad bun lvl 1 cal gol pe un item bunicel +7, 8, 9 de war sau cc aura ceva.Cine are oferta sa ma contacteze la add-ul bobo.cazy99@yahoo.com?

1 răspuns:
| VIPER a răspuns:

Daca vrei iti dau glefa +9. otel de ewar +9.king2.triton +9.sirius +9. tigru +9. posedata ninja +9...dga saman +9...sulita paianjen +9.am tot +9 malaughing)) uitate pe internet ca am toate armele +9 laughing mai putin armurile nu toate.snt Creatorus pe pegasus tongue si am iteme +9 la gramada