| Sergyu1995 a întrebat:

Dau cont pe metin2 ro war lvl 71 pe aura server Pegasus Pe un cont pe alt server lvl 70+. Care are cont pe alt server in afara de pegasus pe metin2 ro lvl 70+ sa ma adauge in lista lui de messenger [ sergyu_lastboy ]

sau lasaty aici id de mes si va adaug eu. dau funda laughing)

1 răspuns:
| D3pek a răspuns:

Iti dau eu un sura pe leonis level 79 pe arme are G3 la Bila...si otel+8 are arma batalie+7 scutu+8 si in rest bratara, colier si coif+7 papucii +4 cu freza dar sper sa aiba si waru ceva pe el happy