| cameliaiustin a întrebat:

Dau cotn aqw lvl 41 necromancer pentru cont care are clasa vindecator of hey sau CardClasher! dau funda daca vreti sa vorbim doar noi adugati id de la mess:iustin.gisca@yahoo.com big grin

Răspuns Câştigător
| Diesoon a răspuns:

Inca ai timp sa termini Vindicator of They daca te apuci repede, clasa va disparea permanent in octombie iar in legatura cu CardClasher, te asigur ca nimeni nu iti va da un cont cu el pentru ca ai nevoie de pachetul de carti care costa 20.00$.
In loc sa stai sa faci schimb de conturi ai face mai bine sa te apuci de VoT si vineri si/sau de Pyromancer.
Bafta!