| navajoo a întrebat:

Dau funda.Acuma 3-4 ani stiu ca am avut un joc de strategie gen "age of empire" dar ala era mai fain puteai sa faci niste monstri din piatra mari care erau tari va rog sa imi spuneti cum se numea daca aveti habar

4 răspunsuri:
| Mihai089 a răspuns:

Yuri ala cu soldati?

| thepro07 a răspuns (pentru Mihai089):

Deci poti juca shotgun total war care are 16 gb sau napoleon bonaparte total war tot 16gb sau King Arthur II care are tot 16gb laughing

| Mihai089 a răspuns (pentru thepro07):

La ce te referi?

| thepro07 a răspuns (pentru Mihai089):

La jocurile care le poate juca care a pus intrebarea care sunt in genul age of empire