| Ichigo_5653 a întrebat:

Dau Funda. Buna ziua, Am si eu o intrebare care nu m-a lamurit pana acum este, vorba despre Warcraft 3.
Cum creez un shop(magazin) pe o mapa creata de mine in World Editor?
La unele mape am vazut ca sunt EROI transformati in Shop(magazin).
Ori ce raspuns legat de intrebarea mea este bine venit.Va doresc o zi/seara placuta.
Va multumesc ca ma ajutati.

2 răspunsuri:
| KostyCool a răspuns:

SPAMpag.php?user=Costy1999

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi id-u tau de mess te contactez eu am cateva intrebari pentru tine in legatura cu war3