| MaryusCobra a întrebat:

Dau FUNDA!
Cand deschid redirectele la serverul de counter-strike imi apare: "Could not estabilish connection to steam servers"! Si nu-mi da voie sa tin redirecte (adica nu mi le inchide dar nu redirectioneaza pe nimeni si tin degeaba) Am netul de la RDS (100mb/s), 1GRam, 1.80GHertzi! Am mai tinut redirecte si nu am mai avut probleme de genul asta iar la altii le merg aceste redirecte! Ce pot sa fac ca sa-mi mearga si mie? Astept Raspunsuri! Dau FUNDA!

1 răspuns:
| Addy5xD a răspuns:

Ai net de la power bytes? esti in vreo retea de cartier? ai router? stii sa faci port forward? lasa reply aici si poate o sa reusesc sa te ajut happy