| Nicolae_Alexandru_1997 a întrebat:

Dau funda!
Caut de mult un M.M.O.R.P.G. calumea care sa joc(Massive Multiplayer Online Role playing game).As vrea sa nu fie monoton, si sa fie destul de original.

Zic de pe acum sa nu imi raspundeti cu Metin2, 4Story, World of Warcraft, etc...

4 răspunsuri:
| Smekeru_Samy_1984 a răspuns:

World of thanks

| Nicolae_Alexandru_1997 explică (pentru Smekeru_Samy_1984):

Am jucat, este un joc frumos, original, dar nu este ceea ce caut...

| Smekeru_Samy_1984 a răspuns (pentru Nicolae_Alexandru_1997):

Dar de minecraft|?

| Nicolae_Alexandru_1997 explică (pentru Smekeru_Samy_1984):

Minecraft nu este MMORPG...