| whitecat a întrebat:

Dau funda.cine stie jocuri cool de fete care sa fie despre moda sau dizain?

4 răspunsuri:
| MariaFrumoasa1 a răspuns:

Barbie
miss bimbo
si...
din astea

| DianaDidi95 a răspuns:

Pai pe facebook, este FashionWorld, FashoinistaFaceOff, FashionCity
Deci jocurile astea sunt super frumoase, creezi o fata, o machezi, creezi haine si asa mai dpt. Sau asa daca vrei sa imbraci papusi, scrie si u pe google, jocuri barbie/brat/sue si asa mai departe
Funda?

| xdiduuu a răspuns:

Nu neaparat de moda, mai dezvoltati si tu memoria joaca si tu pe facebook solitaire castle e super, si poti incerca stardoll acolo creezi o fata o machezi o imbraci etc... fundita? happy

| Molly_1835 a răspuns:

Petville (facebook)
Yoville(facebook)