| ShaunWhite a întrebat:

(Dau funda) Dati pe chestia asta http://hacksarea.com/wolfteam-hack/ si downloadatio (pentru a ma ajuta) dupa ce ati descarcat acel hack deschidetil si dati "Get password here" vi se va deschide o pagina si acolo scrie "password here" dati pe aia si apoi vedeti da ca va apare voua parola ca mie nu imi apare! Daca va apare ziceti-mi parola va rog!

8 răspunsuri:
| DeathReaper a răspuns:

Trebuie sa completezi un survey eu am facut aia cu prietenii si am deblocat mi-a spus parola si nu mi-a mers am incercat la 2
la zombie lane hack si la inca unu si imi spunea wroong password parola gresita

| DeathReaper a răspuns:

Si e aceeasi parola peste tot

| ShaunWhite explică (pentru DeathReaper):

Macar zio te rog

| DeathReaper a răspuns (pentru ShaunWhite):

Tutaipadarei123

Care joca samp rp cu mine pe sv care se joaca el sau pe b-zone ca sa ma ajute si pe mine cu jocurile si altele

| ShaunWhite explică (pentru DeathReaper):

Tutaipadarei123
e parola?

| DeathReaper a răspuns (pentru ShaunWhite):

Da dar am incercat-o si eu si nu mi-a mers

| ShaunWhite explică (pentru DeathReaper):

Da,nu merge crying!

| DeathReaper a răspuns (pentru ShaunWhite):

Eu zic ca tot ce e pe acel site e fake fiinda au acelasi link de password