| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda pentru cine imi da un cont de metin 2 ro dar sa fie lvl cel putin 35 cu cal armat ca eu joc multe metinuri va rog sa imi dati

5 răspunsuri:
| ERMO a răspuns:

Tu crezi ca-ti da cineva cont de metin2 de lvl 30+ si cu cal armatlaughing.
Eu am cont de lvl 47 cu cal armat si alte chestii.M-am lasat de metin2 pentru ca mi-am dat seama ca-ti pierzi timpul.
Iti spun sincer nu-ti va da nimeni daca nu dai bani sau altceva in schimb.Asa ca apucate si joacalaughingpierzi timpulaughing.

| RadXx a răspuns:

Pai ar fi un metin da nu ro mijagi mt2 light mt2 escada mt2 etc etc funda?

| unCalutz a răspuns:

Nu cred ca iti da nimeni cont de merin2 de lvl 35+ gratis.
Joaca tu mai binewinking

| xXCrystyanXx a răspuns:

Frate ce spunea DardaroT este total adevarat.Si eu m-am jucat metin dar am realizat ca este o pierdere de timp. Stiu ca toate jocurile sunt o pierdere de timp dar la metin ma si enervam. ma stresau aia pe acolo.Si revenind la subiect, eu zic sa joci u ca daca stai in baza altora nu vei ajunge nicaieri.

| paulBosiSSor a răspuns:

Iti dau eu dacami dai cont pe metin2gx cont lv de la80 in sus id meu paul.cristian49