| SpeedT3K a întrebat:

[Dau FUNDA]Salut, am vazut ca driving simulator 2009 exista, dar 2007, si daca exista imi puteti da un site? Sau daca nu exista ziceti-mi un simulator auto care[ cu semnalizare, avarii, vedere volan, claxon, etc]sa se incadreze in urmatoarele cerinte de sistem[cele minime]:Windows:XP
Proccesor:2.66 GHz
Ram:512[dar el imi afiseaza 488]MB
Placa Video:64MB
Va rog nu radeti, stiu ca pc e praf, dar maitrebuie sa astept... cateva luni

1 răspuns:
| Sebbytheking a răspuns:

Cu 64 mb la placa video iti sugerez 18 wheels across america.e cu semnalizare,avarii,vedere la volan,claxon etc numai ca conduci numai tiruri,faci misiuni sa duci containere etc, poti sa il tunezi, ai bani si reputatie...e frumos jocul