| nvlad a întrebat:

Dau funda urgent! Deci uite care-i treaba:am instalat jocul League of Legends(LoL), m-am jucat pe el o saptamana intreaga in fiecare zi si la un moment dat are loc o premiera:Cand aveam chef sa ma arunc intr-o lupta imi apare 33% download(dupa o saptamana de joc). Chiar il instalez iar is il las.Doar vreau sa stiu daca e vreo solutie sa nu mi se mai intample chiar daca-i prima oara!

Răspuns Câştigător
| IoNuTz96 a răspuns:

Jocul isi face ocazional update pentu ca se trece la alte patch-uri cu noi schimbari la anumiti campioni/obiecte/grafice. Tu trebuie doar sa astepti sa-si faca update-ul. Nu trebuie sa reinstalezi nimic. Dupa ce termina update-ul poti da play din nou.

1 răspuns:
| Florian000 a răspuns:

Fara griji man doar face update la patch