| A0n1mUL a întrebat:

(dau fundita) buna TPU. am nevoie de ajutor pentru ca pana deiseara trebuie sa stiu! ce sa aleg.
deci eu joc pe metin2rospeed si sunt ninja pe lame si imi fac modate.
trebuie sa aleg intra 100% critica& 40% patrundere sau 100% patrundere& 40% critica.
vreau sa-mi explicati pentru ce e buna patrundere
pentru ce e buna critica.
si care dintre ele la 100% e mai buna. adica cu care iei mai mult dmg in orice circumstante. la playeri al pietre la moobi. care e mai buna.
multumesc

1 răspuns:
| CheLCuBuRta a răspuns:

Critica si patrunderea combinate dau foarte bine mai bine ca critica normala puneti amandoua.Eu iti sugerez sa alegi si critik si patrundere 100% happy Bafta; d