| ValentinAFM a întrebat:

Dau fundita. Stie cineva un joc online la 2 calculatoare diferite?

5 răspunsuri:
| BogdanBz a răspuns:

Https://www.slant.co/topics/1646/~lan-party-pc-games.Daca te referi la jocuri lan, ai aici o lista destul de complexa. Spor la joc!

| ValentinAFM explică (pentru BogdanBz):

Ma refer la faptul ca fiecare e la casa lui si vrem sa ne jucam ceva online gen haxball
poti sa ma ajuti?

| emilmalfoy a răspuns:

Roblox

| ValentinAFM explică (pentru emilmalfoy):

Ceva gen dar nu vreau roblox. mai stii altul
?

| BogdanBz a răspuns (pentru ValentinAFM):

Cauta gameranger pe internet si downloadeaza-l. ai acolo o lista de jocuri ce pot fi jucate cu un prieten. Tot ce aveti nevoie, e sa aveti acel joc instalat si ambii sa aveti gameranger. Unul dintre voi va face o camera si va hosta, iar celalalt va intra in camera respectiva si va da join. spor la joc.