| celnikar a întrebat:

Dau hack foarte bun pe ro (level bot, fish bot si shop bot ) pentru iteme pe Lupus il fac eu prin Team Viewer (sunt de incredere :skype celnikar96). Cine vrea?

4 răspunsuri:
| Dani21Dany a răspuns:

M2bob (va dau eu mai repede=]] )

| Sinistratu a răspuns:

Mare lucru sa descarci v4amod...vai de capul tau.

| ceh9 a răspuns:

An inn Romania nimeni nu-i de increderewinking (bine doar cativa si nu prea cred eu ca u esti printre cei sa zicem "100" din 1000000 care sa fie dar daca crede altcinevawinking

| celnikar explică (pentru ceh9):

Sunt de incredere, fiindca stiu cum se simt altii cand ii fraieresti (am patit de multe ori cu multe conturi, si nu conturi mici, sa fiu furat). Cine vrea ma gaseste pe skype (celnikar96).