| Blind a întrebat:

Dau server de CS 1.6 gata facut. Este de CS normal, daca doriti, ii adaugam un plugin de DeathRun si se rezolva big grin. Pluginul il am in PC. deci este Dupa voi : Deathrun/Normal... Tot ce vreau pe el este un cont de metin2 UK sau Ro de peste lv 35 big grin ( de preferat ninja sau razboinic ) add id : i_blind_you Pt detalii happy Ms anticipat!

2 răspunsuri:
| ArsenalDanea a răspuns:

Un server de cs oricine poate face fiindca nu e greu deloc... exista diverse tutoriale despre crearea unui sv de cs...si in plus pluginurile se gasesc usor pe google. Pune altceva ''la bataie'' nu un server de cs.

| Blind explică:

@ArsenalDanea Atunci bafta, lucreaza tu la un server atat de mult cat am lucrat eu la asta, si sa vedem rezultatul happy Oare este acelasi sau nu? Sa imi dai si mie sv tau sa vad. daca vrei ti`l dau pe al meu sa te consulti happy