| P3ach a întrebat:

Dc calculatorul se blocheaja in timpul jocurilor(ingheata tot)? Specificatiile calculatorului sunt:
-Procesor: Intel(R)Celeron(R) D Cpu 3. 33GHz
-Memorie Ram:512MB
-System type:32-bit Operating System
Windows7 Ultimate

14 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

De aia. Ce retard ti-a pus w7 pe fosila asta de calculator?

| nurckye a răspuns (pentru KodrutZ):

Mama, tu, cu doua gtx titan si i7...

| KodrutZ a răspuns (pentru nurckye):

Mama, eu cu Intel Graphics HD 2000 pina luna viitoare... happy

| nurckye a răspuns (pentru KodrutZ):

Oho, boss, minecraft la high fara vsync

| KodrutZ a răspuns (pentru nurckye):

Sah cu 100 fps... big grin

| nurckye a răspuns (pentru KodrutZ):

Pfoa, sa nu mi spui ca iti merge lol pe medium cu 60 fps ca m-ai spart

| KodrutZ a răspuns (pentru nurckye):

Nu joc asa ceva. WoT merge pe low cu ~30-50 fps la 1024X768 in fereastra. Loadout pe medium se cam inneaca, probabil o medie de vreo 25 fps. War Thunder nu prea e jucabil, asa ca l-am dezinstalat. Oricum, se comporta mai putin jalnic decit m-as fi asteptat. La sfirsitul lui martie imi iau 750 Ti oricum...winking

| nurckye a răspuns (pentru KodrutZ):

Wow, high end 2011

| KodrutZ a răspuns (pentru nurckye):

Huh? Ce high end? Nu imi cumpar niciodata componente high end.

| nurckye a răspuns (pentru KodrutZ):

Toate raspunsurile mele au fost pur sarcastice

| KodrutZ a răspuns (pentru nurckye):

Nu ca ale mele ar fi fost serioase si date in urma unor benchmarkuri elaborate... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune win xp pe 32 de biti. Si ce placa video ai?

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi ca mai conteaza? Onboard, FX 5200... bazaconii de-astea. Poate sa aiba si R9 280X, atita vreme cit are doar 512 MB de memorie...

| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

Asa e