| albastrica009 a întrebat:

Dc imi tot apare chestia aia cu don't send si nu stiu ce, cand vreau sa joc metin2 ro? acum cateva luni imi mergea foarte bine jocu si acum nu stiu ce draq are.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza erorilor.My computer-local disc c-tools-check now-bifezi ambele patratele si dai click pe start.Restartezi calculatorul si lasi windows-ul sa-si faca treaba.procesul poate dura si 30 de min, in fuctie de cat de multe erori repara, apoi porneste singur.