| AskLex a întrebat:

Dc mi se inchide pc cand joc metin?crying crying crying dupa ce ma loghez dupa 1 2 min imi apare ceva albastru p ecran si se inchide ce sa-i fac? straight face straight face straight face il arunc?laughing

Răspuns Câştigător
| sasuke8000 a răspuns:

Nu cea mai buna solutie e sa schimbi windows ori poti incerca sa reinstalezi metin2 funda plz plz

2 răspunsuri:
| cristi_6051 a răspuns:

Sigur e de la ram, dar posteaza si ce anume scrie pe albastru

| sebasebi a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat incearca sa reinstalezi metinul di nou si baga-l in c sau un d conform unde ai tu jocurile daca nu merge windowsu ii de vina