| Mihai543215 a întrebat:

Dc naiba nu imi mere sims 3? (simsii mi se vad pixelati). Am placa video geforce 6600 , cu 128 mb si pixeli shader moder 3.0, 1 GB ram , 3.00GHz procesor si windows xp ( stiu ca calculatoru e jaf dar imi merg jocuri mai bune si mai pretentioase ca sims 3 fara probl gen call of duty moder warfare)...

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

La ce rezolutie joci? Fa-o mai mare daca se vede pixelat.

| BulinăMovă a răspuns:

Buna! Poate sa fie si din cauza direct-X'ului.La sims 3 trebuie direct-x 9. Sper ca ti-amfost de ajutor. big grin