| lorenica12 a întrebat:

De astazi nu imi mai apare nimic pe ecran doar imaginea si bara de jos am incercat cuWINDOWS TASK MANAGER si cu clic dreapta dar nu imi apare (nu imi apare NIMIC cand fac clic dreapta)si nu stiu si mi-am reistalat windowsu' acum 1luna... ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| JahBless a răspuns:

Incearca sa faci o scanare cu antivirusul.eu am avut aceeasi problema de 2 ori, am intrebat la cei de la suport Microsoft si n-au putut sa ma ajute.in schimb am facut un scan cu antivirusul si a mers de fiecare data.Bafta