| ςคтคℓίηßяùηηєтśέĻĻยℓ a întrebat:

De cateva zile. imi da o eroare de tipu` acesta ce pot sa fac?! http://i50.tinypic.com/29mxc07.png ma enerveaza mi-o da din 5 in 5 min. si chiar daca ii dau x sau ok tot imi apare din nou:) nu mai pot de nervi va rog ajutati-ma dau funda :D raspunsului corect.:D

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Incompatibilitate de sistem.
Pa, pa.

| MadalinNedelcu a răspuns:

Vreun program incearca sa isi faca update automat insa nu reuseste deoarece nu este comatibil cu versiunea sistemului de operare. Se poate dezinstala foarte usor. Succes!