| Alexandru074 a întrebat:

De ce cand am instalat windows 7 o partitie mi-a disparut cum o pot aduce inapoi plz ajutor Funda

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Control Panel ->administrative tools ->computer management ->disk management ...ai gasit partitia acolo? daca da click dreapta -> Change drive letter and path ->add ->selectezi o litera

| Alexandru074 explică (pentru IndiferentXD):

Sefu da ramane pe ia tot ce am avut, si pot de aici sa fac o partitie mai mare adica sa iau dintr-o partitie si sa pun in alta fara sa le formatez

3 răspunsuri:
| Alexandru074 explică:

Sau alta chestie am la o partitie C si pe alta D e windosu pot sa le redenumesc

| IndiferentXD a răspuns (pentru Alexandru074):

Vrei sa schimbi D in C? Nu, o sa iti apara erori dupa. lasale asa decat sa te complici... /// ai gasit partitia lipsa?