| cosminvalerian a întrebat:

De ce cand dau install la Call of Duty 4 : Modern Warfare imi da eroarea asta?

http://imageshack.us/photo/my-images/851/neoshooter1m.jp g/

Ce pot sa fac?

Funda + vot!

1 răspuns:
| eutunoilafilm a răspuns:

Nu stiu ce sa spun si eu am call of duty 4 mw1 si mw2 si mw3. Eroare de asta nu mi a dat la nici un joc nici odata. Mie mi-a mers si iti recomand sa-l iei de pe file list daca ai cont.
Dar eroarea aia poate mai e dintr-o cauza.
Uita-te aici sa vezi daca ai cerintele minime:
Cerinte minime:
CPU: Intel(R) Pentium(R) 4 2. 4 GHz or AMD(R) Athlon(TM) 64 2800+ processor or any 1. 8Ghz Dual Core Processor or better supported
RAM: 512MB RAM (768MB for Windows Vista)
Harddrive: 8GB of free hard drive space
Video card (generic): NVIDIA(R) Geforce(TM) 6600 or better or ATI(R) Radeon(R) 9800Pro or better

Cerinte recomandate:
CPU: 2. 4 GHz dual core or better is recommended
RAM: 1GB for XP; 2GB for Vista is recommended
Harddrive: 8GB of free hard drive space
Video card: 3. 0 Shader Support recommended. Nvidia Geforce 7800 or better or ATI Radeon X1800 or better.

Multa bafta!