| Koala a întrebat:

De ce cand ies de pe metin si intru iar imi arata ca contul e conectat?

Răspuns Câştigător
| Dreezy a răspuns:

Daca apare doar o data, dupa care poti sa te loghezi, este doar un bug, nu ai de ce sa te ingrijorezi

3 răspunsuri:
| XxR0botzelXx a răspuns:

Asa apare. Este normal. Iesi si intri din nou rapid. Si mie imi face asa. Dar mai dau odata connect si imi merge. Nu iti fa griji ca nu iti sparge nimeni parola.

| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Daca zice ca e conectat mai incearca odata sa te loghezi si poate merge funda?

| danielutzudani a răspuns:

Trebu sa astepti macar 10 min ca sa se deconecteze total!