| pitzu132 a întrebat:

De ce cand intru in gta san andreas multiplyer pe un sv eu pot sa ma misc cu omu dar camera nu se misca deloc de ce imi puteti spune va rog frumosbig grinbig grin?

Răspuns Câştigător
| availablehandyman a răspuns:

Aaa acum m-am prins ce vreai tu sa zici! Bun
-intra in joc
-intra la options
-controller setup
-mouse settings
-SI BIFEAZA INVERT MOUSE VERTICALY

d'paia trebuie sa iti mearga!winking

| pitzu132 explică (pentru availablehandyman):

Tot nu merge ce o fi avand?

4 răspunsuri:
| availablehandyman a răspuns:

Inseamna ca nu ai descarcat versiunea buna de samp! s-au nu e bun serveru!

| pitzu132 explică (pentru availablehandyman):

Pai nu merge am versiune corecta si nu este de la sv dai add la id:danikid88

| pitzu132 explică:

Pai am versiunea care imi trebuie si doar nu o fi stricate toate sv tongue dar cand intru nu pot sa ma misc cu camera sau ce este aia dai add la id:danikid88 plzz