| djalex123 a întrebat:

De ce cand intru metin2 de exemplu imi apar dungi negre albastre si dupa 5 minute se blocheaza si trebuie sa se dea restart... nu stiu de ce dar pana acum na facut asa Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| ThePark a răspuns:

Probabil un virus sau placa video in orice caz ai putea incerca sa il dezinstalezi apoi sa il mai downloandezi si sa il mai instalezi odata daca numai la metin2 se intampla s-ar putea sa fie un virus, dar daca se intampla nu doar la metin2 ci si la altele atunci ar trebui dus la reparat