| gigibecali102 a întrebat:

De ce cand jvreau sa intru in joc cu euro truc simulator imi cere please tell Microsoft about this pronlems

1 răspuns:
| Decallion a răspuns:

Este de la compatibilitate. Asum ca esti pe windows 8? daca da, se face crash cand deschizi pentru ca nu e compatibil. Te duci right-click pe iconita -> Troubleshoot Compatibility. Dupa dai "Worked on older version of Windows" si alege Windows 7. Dai test vezi daca merge. Daca da, dai finish, daca nu, da-mi mai multe detalii.