| MaraloiuGeorge a întrebat:

De ce cand vreau sa descarc LOL, in timp ce se descarca trece de 70% si viteza de la download imi scade la 0? Funda
De la pc stiu ca nu este ca la un var ii merge si eu am pc mai bun ca al lui. Scuze daca am gresit categoria dar n-am gasit Jocuri PC / Online

Răspuns Câştigător
| InsaneZor00 a răspuns:

Chiar daca acolo iti zice ca se descarca cu 0kbps lasa-l asa si asteapta.O sa se descarce.Asa mi-a facut si mie.

| MaraloiuGeorge explică (pentru InsaneZor00):

Mai am o problema, cand un meci se termina, adica dupa ce nexusul este spart apas pe acel buton sa continui si imi iese din joc clientul de la lol ramane in bara dar nu se mai deschide si trebuie sa deschid iar lol

| MaraloiuGeorge explică (pentru InsaneZor00):

Daynorth, mi-am bagat din nou windows-ul si cand vreau sa descarc iar LOL, se blocheaza la 99% si nu mai facem NIMIC sta asa? ce ar trebui sa fac