| fifa07 a întrebat:

De ce dupa ce am instalat fiser cu liga 1 in fifa07 cand mi se incarca sa inceapa meciul ma scoate afara? inainte sa inceapa meicul mi se inchide fifa07, imi apar echipele din liga1 dar nu stiu de ce ma scoate afara! cine ma poate ajuta multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| alexinho71 a răspuns:

Salut! Este din cauza patch-ului.Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie.Incearca sa iei alta versiune la liga1 si o sa-ti mearga. Funda?

| fifa07 explică (pentru alexinho71):

Am downloadat vreo 3-4 pana acuma si tot asa am patit sau nici macar nu imi intra in fifa la unele versiuni...sa mai caut si revin...

| fifa07 explică (pentru alexinho71):

Am scos cate versiuni am gasit si tot nu mi-a mers...ti-am dat funda oricum ma las pagubas nu mai caut, m-am saturat

| alexinho71 a răspuns (pentru fifa07):

Incearca sa iei o versiune, si iei transferurile 2012-2013 si poate o sa-ti mearga.Incearca si asta, n-ai ce pierde.Mersi pentru funda!