| saceanucatalin a întrebat:

De ce imi merge GTA 4 in reluare imi zice RESOURCE USAGE 210/122 MB si nu pot sa schimb nimic la grafica. Daca puteti sa ma ajutati dau FUNDA?

8 răspunsuri:
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Nui aia problema problema ta este ca nai placa video buna adica tu cred ca o ai de 128 mb placa video si gta cere minim 256,, tie iti trbe una de 512 mb placa video,, da poate ai si de la procesor fundita?

| saceanucatalin explică (pentru śĩĿṽịṻ):

Am laptop cu windows 7 ultimate si placa video de 1 GB

| ijeffreyx a răspuns (pentru śĩĿṽịṻ):

Eu am 202/26...

| ByaNca26 a răspuns:

Mai bine il descarci din nou si il instalezi.s-ar putea sa fie virusi... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da frate trebuie sa creezi un fisier in main folderul jocului si sa-l numesti "commandline"
Il deschizi si inauntru de la capatul randului scrii asa "-norestrictions"
Vezi daca merge si imi spui daca te lasa schimbi la grafica big grin

| saceanucatalin explică (pentru anonim_4396):

Unde l-am instalat cu daemon tools ori unde la instalat in :C

| anonim_4396 a răspuns (pentru saceanucatalin):

Mah la mine asa: D:\GTA IV-deschizi folderu`si creezi chestia aia... daca nu reusesti dai adresa de mail si ti-o trimit eu daca nu merge

| ionu7t a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia-o pe amea pandilionut@yahoo.ro si mie-mi mere in reluare iti dau funda si am placa de 512
2 gb rami si procesor 2. 66ghz