| chio97 a întrebat:

De ce imi merge rau need for speed got pursuit 2 in meniu merge excelent si dupa ce incepe cursa incepe sa imi sacadeze dupa aia iar merge bine si iar imi incepe sa sacadeze am laptop Asus x54l 4 gb rami si porcesor 1.6 dual core?

2 răspunsuri:
| andreyman a răspuns:

Scoate modurile din el daca ai sau da rezolutia la 800x600 sau in cel mai rau caz schimba procesorul sau windows-ul pune 7/8/vista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca laptop-ul tau are procesorul si placa video slabe. Tu ai Pentium/Celeron Dual core si Intel HD Graphics 3000 iar jocului ii trebuie core 2 duo si HD 3600/GT 6600. Data viitoare cand vrei sa iei un joc verifica daca este laptopul compatibil: http://www.systemrequirementslab.com/cyri