| PeresBogdan1999 a întrebat:

De ce imi merge sacadat team fortress 2?
Pot face ceva in legatura cu asta?
PC-ul meu:
CPU:Intel(R) Celeron(R) CPU 900 @ 2. 20GHz
CPU Speed:2. 2 GHz Performance Rated at: 2. 20 GHz
RAM:2. 0GB
OS:Microsoft Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601), 32-bit
Video Card:Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family
Sound Card:High Definition Audio Device

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si incardrare a sistemului tau in cerintele cerute de joc, este relativ ok. Din cate stiu eu(sper sa nu gresesc sau sa dau o informatie eronata), placile video Mobile Intel nu sunt chiar concepute pentru gaming, asta ar putea fi problema. Poti incerca sa cauti patch-uri pentru acest joc si sa vezi poate iti mai urca FPS-ul. Daca ai Windows-ul instalat de mult timp poti sa-i faci o reinstalare(asa e bine de obicei).
Noroc.

1 răspuns:
| wannabe a răspuns:

Daca esti F2P si vrei sa devii PREMIUM in TF2, da-mi doar add la id de mess: stefan_crime1