| uriasulperiferigerilerimini a întrebat:

De ce in timpul jocului [backgamon] mi se blocheaza jocul incat nu pot nici iesi de pe site? Inteleg ca raspunsul il voi primi aici? Va multumesc

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Pentru ca pc-ul tau e cam slabut si se incalzeste in timpul jocului si se blocheaza, asta s-ar putea intampla chiar daca nu ai juca pe net ci pe pc un joc cu cerinte asemanatoare!
Daca nu s-ar bloca s-ar arde placa video asa ca tot raul spre bine!
Dai restart la pc si isi revine! Bafta!

1 răspuns:
| ishallhelpyou a răspuns:

Cum spune Ipavel, verifica temperaturile (cel mai simplu, pune mana pe unitate si vezi daca arde - apoi vezi daca se aude un ventilator care sta sa-si ia zborul - glumesc cu luat zborul).

Cat despre partea cu blocatul, poate sa fie ori o problema de la tine din calcualtor ori o problema a site-ului.