| MiculPaharut a întrebat:

De ce la counterstrike nu merge sa schimb arma pe dreapta? dau sa o schimb si nu se schimba ce are? plz

Răspuns Câştigător
| Golofca22 a răspuns:

Scrii in consola : cl_righthand 1 Iar daca cumva vrei sa ti se schimbe arma pe partea in care mergi scrii urmatoarele comenzi bind a "+moveleft; cl_righthand 0"
bind d "+moveright; cl_righthand 1" funda?

| MiculPaharut explică (pentru Golofca22):

Am incercat si asta... uff ce trebuie sa fac alteceva de facut sa schimb pe dreapta nu stii?

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Dai la options>video>render si alegi OpenGL, dai apply si acum va merge sa-ti pui arma pe dreapta cu cl_righthand 1.

| ThEEmperoR a răspuns:

Scrie in consola: cl_righthand 1

| MiculPaharut explică (pentru ThEEmperoR):

Am incercat. da nu mg