| Iliutz a întrebat:

De ce la cs pe server numi merege am cautat multe si se incarca apoi da eroare de ce funda +vot

5 răspunsuri:
| Iliutz explică:

Da am reinstalat windwsul am windwos 7

| wannabe a răspuns:

Descarca de aici:

http://www.rohitab.com/....../index.php

da-mi pls funda

| FuckOff a răspuns:

Reinstaleaza sau schimba cs`u

| RiseRuss a răspuns:

Ar fi mai bine daca ai instala windowsul si dupa aceia imi spui daca merge ni caz ca nu merge imi dai id de mess si til fac eu daca team ajuta ma bucur daca imi pare rau big grin

| Florinel a răspuns:

O fi de la cs, incearca sa intri pe sv asta relax.indungi.ro si vezi daca iti merge, daca nu ia alt cs sau zi-mi daca vrei sa iti dau link de unde sa iei ca ti l dau pe ala care il am si eu.