| alexl030977 a întrebat:

De ce la metin2united, dupa ce se incarca si dau play nu se intampla nimic? ajutati-ma dau funda!

5 răspunsuri:
| Hanzo a răspuns:

Stiu eu de ce. Trebe sa il reinstalezi ca si mie mi s-a mai intamplat.

| alexl030977 explică (pentru Hanzo):

L-am instalat si dezinstalat de cel putin 20 de ori dar tot aceiasi poveste

| Hanzo a răspuns:

Da este neaparat sa te joci united? Eu stiu si altele mai bune si ti le zic:mt2hammer, mt2epical, metin2pvp, mt2 kent.

| alexl030977 explică (pentru Hanzo):

inaafara de metin 2 kent le-am jucat pe toate m-am plictisit de ele

| alexl030977 explică:

L-am instalat si dezinstalat de cel putin 20 de ori dar tot aceiasi poveste