| NeculaeAndreeaMariaAna a întrebat:

De ce la mine la calculator nu se vede GTA V online și GTA V pe tot ecranul și nu merge sa îl pun pe tot ecranul

1 răspuns:
| DontActLikeMe a răspuns:

Pornește jocul și mergi la Settings (Setări) din meniul principal.
Selectează Graphics (Grafică) -> caută opțiunea Screen Type (Tip Ecran) și asigură-te că este setată pe Full Screen (Ecran complet).
Dacă nici așa nu merge, actualizează driverele video, vezi setările de rezoluție pe windows, verifică setările de compatibilitate iar în final, ca o ultimă soluție, să reinstalezi jocul.