| popraul62 a întrebat:

De ce mi se blocheaza calculatorul fara sa proceseze ceva! Asa din senin se blocheza mausou si nu mai poti facenimic trebuie sa-i dai restart! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| aura36 a răspuns:

Nu ti-l reinstala! defragmenteaza-l! *atunci cand instalezi un joc si sa zicem ca te plictisesti de el si-l stergi, ramane un gol in memoria computerlui..si functioneaza mai greu, intelegi? dai click
START>ALL PROGRAMS>ACCESORIES>SISTEM TOOLS>DISK DEFRAGMENTER si defragmentezi c:-ul o sa dureze ceva timp darapoi va functiona ca nou! funda?

4 răspunsuri:
| alexmitzyy a răspuns:

Raspunsuri eronate, este de vina memoria ram este plina si atunci calculatorul numai raspunde la cerintele tale.
Incearca din când in când sa il defragmentezi.
Baftă!

| aura36 a răspuns:

Si defragmentezi desigur si d:-ul

| aura36 a răspuns:

Multumesc pentru funda! ma bucur c ti-m fost de ajutor happy

| DemonSoul a răspuns:

Mda ..asa mi s-a intamplat si mie ..pana cand am reinstalat windows-ul! atata tot!