| xXkenzorXx a întrebat:

De ce mi se misca calculatorul foarte greu!
Adica laptop-ul ca si la aplicatii cum ar fi Minecraft si google mi se misca foarte greu cand se incalzeste!
V-a rog ajutati-ma si fara raspunsuri cu virusi si alte chestii ca nu am nici un virus, doar mi se misca greu!
Dau funda la primul raspuns daca este corect!

Răspuns Câştigător
| Eugenno1 a răspuns:

Sall,laptopul nu este facut pentru jocuri si este normal sa mearga greu.Poate fi si din cauza vitezei de la net sau poate ca ai tu niste virusi.Apropo mie cand mi se incalzeste calculatorul mi se stinge.Poate este din cauza antivirusului. Sper sa nu ai norton sau kaspersky pentru ca ingreuneaza viteza calculatorului (mi s-a intamplat si mie asta). Altceva nu-mi dau seama ce ar fi.Dar sunt sigur ca una din acestea.Bafta si sper sa rezolvi problema!

| xXkenzorXx explică (pentru Eugenno1):

Eu am avira si nu stiu daca ingreuneaza!

11 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Pentru ca se incalzeste.

| xXkenzorXx explică (pentru hunterpainting):

Scuze, dar nu ma ajuta raspunsul!

| hunterpainting a răspuns (pentru xXkenzorXx):

Ai dat prea putine detalii in intrebare ca sa iti dau un raspuns care sa te ajute.

| xXkenzorXx explică (pentru hunterpainting):

Pai pentru ca nu stiu ce sa spun despre laptopu' asta!

| hunterpainting a răspuns (pentru xXkenzorXx):

Se misca greu pentru ca procesoru, cand se incalzeste, e facut sa mearga la o frecventa mai redusa ca sa nu se strice.

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Ai memorie full in C?

| xXkenzorXx explică (pentru WeedGotMeCrazy):

Da, de ce!

| WeedGotMeCrazy a răspuns (pentru xXkenzorXx):

Asta e motivul tongue

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Dami funda k eu tiam gasit problema laughing)!

| xXkenzorXx explică (pentru WeedGotMeCrazy):

Pai intai sa vad ce este, adica daca asta este problema ca nu dau funda asa de kiki!