| bogdanalex65 a întrebat:

De ce nu imi mai merg unele jocuri de pe calculator cele pe care le jucam multyplayer? le-am reinstalat si la fel...

2 răspunsuri:
| BOGDANELU_2340 a răspuns:

Nu iti merg de uarece ai nevoie de jocul original pentu a te pute juca online deoarece nu sa invetat pana acum nici un joc neoriginal care sa nearga multyplayer in afara de orice fifa si orce counter strike infara de caunter strike 2 si halife 2 daca nu ma crezi poti mai intrebi eu astept fundita

| bogdanalex65 explică:

P.S jocurile sunt cumparate