| saceanucatalin a întrebat:

De ce nu imi merge GTA 4 in reluare imi zice RESOURCE USAGE 210/122 MB si nu pot sa schimb nimic ceva la GRAFICA. Daca puteti sa ma ajutati dau FUNDA?

5 răspunsuri:
| carabinierr a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci! e praf! pc ul Scz ca zic da asta e adevaru

| saceanucatalin explică (pentru carabinierr):

Am laptop Acer cu windows 7 ultimate si placa video 1 GB

| carabinierr a răspuns (pentru saceanucatalin):

Atunci nu mai stiu ce sa zic... el zice ca foloseste 210 si tu ai 122 decat, de ram cred ca e vorba, cea ce e greu de crezut la un laptop

| saceanucatalin explică (pentru carabinierr):

Am 3 GB de ram

| saceanucatalin explică:

Ma scuzati am vrut sa zic de ce imi merge GTA 4 in reluare...