| BlackManJe a întrebat:

De ce nu imi merge pes 2011? cand intru in joc se incarca ceva jos si apoi ma scoate din joc si scrie don't send si send repport error.

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Salut! Ai o problema cu crack-ul scoate altul de pe net.(nu ma lasa sa pun site-uri dar dai un search pe Google "pes 2011 crack download si scoti unul sau mai multe).
Sigur este de la crack scoate altul si nu vei mai avea probleme.
Baftawinking

neluL
| neluL a răspuns:

Cum faci sa nu iti mai apara mesajul "Send / Don't send"
De fiecare data cand un program da o eroare, iti apare stresantul si inutilul mesaj, send / don't send. Iata cum poti scapa de el:
1. Deschide Control Panel
2. Click pe Preformance and Maintenance.
3. Click pe System.
4. Apoi click pe Advanced tab
5. Click pe butonul error reporting din josul ferestrei.
6. Selecteaza Disable error reporting.
7. Click OK
8. Click OK

You're done! Ai scapat si de asta big grin