| ElenaMaria1 a întrebat:

De ce nu imi merge sa imi schimb poza de la avatar pe messenger? Adica eu vad o poza iar ceilalti din lista vad alta poza. Si cand dau sa imi detectez daca sunt online/offline/invisible pe site-uri din alea care iti arata si avatarul, vad la avatar poza care o vad si eu in lista. De ce?

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Asa face mereu messengeru.
Incerca sa schimbi poza de mai multe ori si cu alte poze pana iti apare poza dorita.
Sper ca am putut sa te ajut.

1 răspuns:
| Pisiiii a răspuns:

Eu stergeam toate pozele de acolo si selectam una si mergea... poate e din cauza messengerului.