| AkHolicc a întrebat:

De ce nu ma lasa sa mai fac credite cu meetMe pe imvu? nu am mai facut cred ca de o lunastraight face. transfer credite de pe un cont de noob pe meet me..si cand sa fac si invers..sa le transfer pe contul meu..scrie "Error:
balance not available for the requested user id." -.- am incercat cu mai multe conturi de meetMe.
Funda, cina ma ajuta.

1 răspuns:
| DeyuDeeaDeyu a răspuns:

Pai probabil contul tau a expirat si trebuie sa iti faci altul....si mie mi s-a intamplat la fel.fa-ti un cont nou si vezi daca merge... sper ca te-a ajutat laughing